Skip to content
Menu
evenementen bij centraal museum
  • Home
  • Over ons
  • Contact
  • Privacy
evenementen bij centraal museum

Drie handige tips om volop te genieten van een festival

October 27, 2021 by admin

Nederland staat wereldwijd bekend om de razend populaire festivals. Ondanks dat het festivalseizoen net is afgelopen, staan zijn er nog genoeg festivals in het vooruitzicht. Het gaat in dit geval om festivals die binnen plaatsvinden. Het Amsterdam Dance Event is net voorbij en er komen nog allerlei festivals aan die in het teken staan van de feestdagen. In dit artikel geef ik drie handige tips om volop te genieten van een festival. 

1. Koop niet zomaar een kaartje op internet

Voor een festival moet je natuurlijk een kaartje kopen. Voor de bekende festivals zal de vraag naar kaartjes groter zijn dan het aanbod. Hierdoor zijn er genoeg mensen die een kaartje kopen om vervolgens op het internet door te verkopen. Echter wordt hier ook een hoop misbruik van gemaakt. Als je toch een kaartje wil bemachtigen van iemand anders. Is het aan te raden om gebruik te maken van het platform Ticketswap. Hierop worden de aangeboden kaartjes van te voren gecontroleerd op de geldigheid.

2. Kijk van te voren naar de algemene voorwaarden

Elk festival heeft weer andere algemene voorwaarden. De meeste algemene voorwaarden zijn nagenoeg hetzelfde. Denk bijvoorbeeld aan dat het verboden is om harddrugs mee te nemen of om gevaarlijke voorwerpen mee te nemen. Deze voorwaarden spreken voor zich, maar de festivals verschillen vaak met welke spullen je mee naar binnen mag nemen. Er zijn bijvoorbeeld festivals die het verbieden om selfiesticks of opblaasbare producten mee te nemen.

3. Neem zo min mogelijk waardevolle spullen mee

Vrijwel elk festival biedt de bezoekers de mogelijk om lockers te huren. Dit is erg handig voor als je extra spullen wil meenemen en om je waardevolle spullen in op te bergen. Festival lockers huren kost gemiddeld 10 euro en kan het hele festival gebruikt worden. Het is echter alsnog aan te raden om zo min mogelijk waardevolle spullen mee te nemen. Er bestaat altijd een kans dat je de sleutel kwijtraakt of de locker niet goed dicht doet.

Wil je zelf graag een festival organiseren? En ben je geïnteresseerd in het huren van lockers? Neem dan snel een kijkje op https://www.elockers.nl/.

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Over deze site
Stuur ons een bericht
Ons adres

Kerkstraat 8-34
4126 RS Hei- en Boeicop
Man& vrij 9:00AM5:00PM
Zaterdag& Zondag 11:00AM–3:00PM

Volg ons

www.evenementenbijcentraalmuseum.nl

info@evenementenbijcentraalmuseum.nl

Telefoonnummer

Telefon :+3067367542
Ons bereau : 1689646942

©2022 evenementen bij centraal museum | Powered by WordPress and Superb Themes!